Sound News Web - Discovery Of Sound

• Stranica:
  • 1
  • 2

TEMA: Bildamo portal za novo doba!

Bildamo portal za novo doba! 02 Sij 2017 22:09 #12293

• admin
  • admin's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Administrator
  • web yoda
  • Hvala primljenih 8
Poštovani kolege članovi,

Prošlo je osam (da OSAM {8}) godina otkako smo Vam svima neizmejrno zahvalni što cijenite naš rad i trud prema ovom dijelu audiofilske zajednice. :krigla: Budući ste Vi - naše članstvo i stalni pratitelji ovih stranica - naš najvrijedniji razčog što ove stranice postoje, željeli bismo sa vama podijeliti jednu važnu novost: 2017. gradimo novi portal.

Znamo kako će ovo biti velika promjena i upravo zato što Vas sve cijenimo, NE ŽELIMO da ta promjena bude negativna niti na koji način.

Shodno tome, želimo podijeliti sa Vama naš entuzijazam ispram ovog projekta i želimo da i Vi - naši uvaženi članovi /korisnici sudjelujet u razvoju novog portala jer ga prije svega želimo učiniiti boljim radi Vas!

I upravo zato, voljeli bismo čuti i Vas - glas svakog od Vas ponaosob - čime ćete prije svega pridonjeti kvaliteti rada portala u Vašu korist, a upravo zato kako bismo Sound News Web učinili zanimljivijim i pristupačnijim Vama - našim članovima.

Time rečenim, svi prijedlozi i ideje, kako bi novi portal i/ili forum trebao/li izgledati su dobrodšle i slobodno ih iznesite bez ikakvog susprezanja.

Ova tema stoji otvorena do 31.01.2017., a nakon čega krećemo u "akciju" SNW 3.0. Dakle, što se do tada pojavi u ovoj temi, biti će uzeto u obzir prilikom izrade novih stranica i (nadamo se) će biti od koristi prije svega Vama - našem vrijednom članstvu.

Nadam se da poruka nije bila previše pretenciozna i da ćemo zajedno učiniti ove stranice još boljima u nadolazećim danima.

Srdačan pozdrav!
Admin
Talk About Sound
Administrator je zabranio postanje.

Bildamo portal za novo doba! 04 Sij 2017 07:48 #12298

• maltus
  • maltus's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Veteran
  • Hvala primljenih 2
Ajmo!
Za sada nemam primjedbi!
Doduse nikada ne reci nikada! :rolol:
samo glazbu slusam :)
Posljednja izmjena: 04 Sij 2017 07:49 od maltus.

Bildamo portal za novo doba! 05 Sij 2017 13:29 #12303

• gord
  • gord's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Entuzijast
Admine
Neću ulaziti u raspravu oko "mrtvila" foruma jer uzrok nije administacija ,već članstvo koje je neaktivnoi (osim archia :thumbup: ) zbog xy razloga..... ali bih skrenuo pozornost i dao primjedbu na izgled stranica ovog foruma.
A tu je administacija "kriva".
Probajte se malo "poigrati" oko boja koje koloriraju stranice. Za moj ukus previše je boja ,preveliki kontasti .. a posebno ova crvena. Dosta je intezivna i iritira /zamara oči .... e sad jel to zbog mojih godina, mog ukusa ili nečeg trećeg neznam ali znam da pračenje foruma nakon 10-tak min. postaje zamorno .

p.s.
Primjer kako bi ja želio da ovaj forum izgleda je npr. audiokarma. Boje su dobro odabrane ne zamaraju , mogu buljiti u ekran satima a da mi ne iritira oči.

Puno zdravlja i poslovnog uspeha Vam želim.

Re:Bildamo portal za novo doba! 05 Sij 2017 19:13 #12307

• admin
  • admin's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Administrator
  • web yoda
  • Hvala primljenih 8
Hvala na odgovorima. Jedna od ideja je i da bi se promijenio kontrast jer ova tamna pozadina nije nesto podesna za duze citanje.

Poslao koristeći Tapatalk za Android
Talk About Sound

Re:Bildamo portal za novo doba! 06 Sij 2017 17:31 #12312

• Audison
  • Audison's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Administrator
  • Hvala primljenih 5
Mislim da bi pozadinske slikice trebalo promijeniti, staviti nešto novo. E jedno pitanje-zašto se svaki puta moram iznova logirati ?
Godfather of croatian audiophile scene....
Il Commendatore

Re:Bildamo portal za novo doba! 06 Sij 2017 19:40 #12313

• Archie
  • Archie's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Big Daddy
  • Hvala primljenih 17
Audison wrote:
Mislim da bi pozadinske slikice trebalo promijeniti, staviti nešto novo. E jedno pitanje-zašto se svaki puta moram iznova logirati ?
Ko mene je logiranje OK. (IE11)

Re:Bildamo portal za novo doba! 08 Sij 2017 19:16 #12322

• catalyst
  • catalyst's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Moderator
  • Hvala primljenih 5
:angry: I ja se svaki puta moram logirati,to mi ide na živce,pa još manje posjećujem stranicu.
Alea iacta est !(DES)
Posljednja izmjena: 08 Sij 2017 19:17 od catalyst.

Re:Bildamo portal za novo doba! 09 Sij 2017 07:53 #12323

A meni od kad je uveden "tetrapak" narasla stranica za dva broja ? :(

Re:Bildamo portal za novo doba! 09 Sij 2017 09:13 #12325

• Archie
  • Archie's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Big Daddy
  • Hvala primljenih 17
Centralni dio stranice je sad veće širine, tako je trebalo odmah biti.

Re:Bildamo portal za novo doba! 09 Sij 2017 14:20 #12328

• admin
  • admin's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Administrator
  • web yoda
  • Hvala primljenih 8
Momci, a koje preglednike (vi koji se teško logirate) koristite.
Talk About Sound
  • Stranica:
  • 1
  • 2
Stranica se generirala za: 0.206 s

Forum friško

• No posts to display.

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam

The Best Bookmaker Betfair Review FBetting cvisit from here.

| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register