Sound News Web - Discovery Of Sound

AOL prodaje Winamp i Shoutcas

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

AOL prodaje Winamp i Shoutcas

rsz winampplayer head

Kako javlja Tech Crunch, Radionomy, međunarodni agredator radijskih postaja online sa sjedištem u Bruxellesu će preuzeti legendarni digitalni player-Winamp i glazbeni servis Shoutcast.

 

Novinari koji rade u Tech Crunchu koji je inače u vlasništvu AOL-a, dobili su pozornost informacijom koja govori o tome da se Winampovi poslužitelji prebacuju Belgijskoj tvrtki. Po neslužbenim najavama - Winamp i Shoutcast bi najkasnije do 4 siječnja trebali biti u vlasništvu Radionomya.

rsz 1winampplayer n
Radionomy u svom portfelju ima već nekih 6,000 postaja , s naglaskom na platformi pomoću koje svatko može stvoriti vlastiti kanal za puštanje glazbe. Shoutcast ih ima 50,000 pa bi Belgijanci preuzimanjem višestruko podebljaliponudu, a Winampov softver mogao bi poslužiti za programiranje postaja, reprodukciju glazbe i dodatne usluge.Jedan od strateških investitora Radionomya, MusicMatic smatra ovu akviziciju određenim razvojem audio i video iskustva za novi vid trgovine.

D.B.

Info: www.techcrunch.com

SPONZORI

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam
| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register