Sound News Web - Discovery Of Sound

Gryphon Pantheon

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Gryphon Audio Design Pantheon 

Nakon Poseidona i Tridenta II , Danski Gryphon Audio Design odlučio se za predstavljnaje nešto prizemnijeg modela zvučnika pod imenom Pantheon.

 

Pantheon Reference (35.000 eura za par) je novi trostazni zvučnički sustav s pet zvučničkih jedinica. Uski elegantni kabinet dom je već poznatom dizajnu koji je korišten kod divova- Poseidon i Trident II. Između ostaloga bitno je za napomenuti korištenje vlasitte tehnologije po pitanju fazne usklađenosti svih implementiranih jedinica, kako bi se osigurao da sve zvučničke jedinice koje pokrivaju svoje frekvencije rade fazno usklađeno. Kao i u dosadašnjim modelima, tako i u ovom Gryphon Audio Design koristi Air Motion Transformer (AMT) za reprodukciju visokih frekvencija. Za pokrivanje bass spektra i srednjih tonova zadužene su dvostruke 8"inčne bass jedinice i dula 5"inčni srednjetonske jedinice, sve iz produkcije ScanSpeaka.Ugrađena skretnica je pred-biasirana s 28 Voltnom baterijom u svrhu kontinuiranog naboja elektrolita u krugu korekcije impedancije. Odziv zvučničkog sustava je 25Hz - 40kHz(-3dB). Gryphon Pantheon je dizjanirao osnivač i CEO Flemming E. Rasmussen, zvučnički sustav je napravljen u Danskoj.

Info: www.gryphon-audio.dk

 

SPONZORI

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam
| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register