Sound News Web - Discovery Of Sound

Rega Saturn-R

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Rega Saturn-R

rsz rega saturn r 2 head

U eri kada polako ali sigurno digitalni strimeri zauzimaju dobar dio tržišnog kolača, proizvođači se odlučuju za lansiranje CD reproduktora s USB konekcijom i DAC konverterima koji mogu obraditi ulazni signal do rezolucije 24bit/192kHz.

 

rsz rega saturn r 41 n

Britanska tvrtka Rega predstavlja novi CD player koji između ostaloga posjeduje USB priključak i mogućnost obrade signala do 24bit/192kHz. Model Saturn-R je multifunkcionalni uređaj, inženjeri ga opisuju kao CD-DAC reproduktor. Saturn-R je smješten između top modela ISis CD reproduktora i ulaznog modela DAC-a. Između ostaloga Saturn-R posjeduje dva optička i dva koaksijalna ulazna priklkjučka koji su vezani za sekciju DAC-a. Zajedno s asinkronim USB priključkom i digitalnim ulazima, Saturn-R može funkcionirati kao moderni digitalni centar. Srce ugrađenog DAC-a je par Wolfson WM8742 čipsetova. Napajanje analogne i digitalne sekcije je potpuno odvojeno. Put protoka signala kod CD moda je sveden na minimum. Saturn-R je trenutno dostupan samo za tržište Velike Britanije.

rsz rega saturn r 1 n

D.B.

Info: www.rega.co.uk , www.audiodream.hr

SPONZORI

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam
| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register